Top 1 Group

Top 1 Group

Top 1 Group

Jsme stabilní česká obchodní a realitní společnost, která je založena na tradičních českých a evropských hodnotách, mezi které patří zejména historická kontinuita, spolehlivost, solidnost a čestnost v přístupu k zákazníkovi.

Orientujeme se na obchod s ryze českými produkty, které jsou svou kvalitou, případně složením, jedinečné a originální – „originál je jen jeden“
Vyhledáváme takové produkty, které nelze nikde jinde na světě získat, chováme se k nim s náležitou úctou a respektem tak, aby nebyly pouhým spotřebním zbožím, ale trvalou a výhodnou investicí, jejíž hodnota neustále roste.
Naším cílem a motem zároveň je - „Náš zákazník   =   náš partner.“
Mezi hlavní produkty patří zejména české polodrahokamy, vltavíny a české granáty. Jedná se o produkty s mezinárodní přesnou dohledatelností původu. Každý kámen je již od chvíle svého nálezu přesně evidován a vyfotografován. Tyto údaje jsou námi uchovávány a jsou přístupné na webových stránkách naší společnosti.

Jedinečnost každého kamene a jeho rodný list jej dělá originálem s magickou silou a neustále rostoucí hodnotou.

 

Vyhledavání kamenů


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/top1group.cz/subdomains/www/plugins/system/jfdatabase.php:1) in /home/www/top1group.cz/subdomains/www/administrator/components/com_virtuemart/classes/ps_session.php on line 68